Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.10.2018, 06:40

Національно-патріотичне виховання юного покоління

«Козацька слава не вмре, не загине»

12 жовтня 2017 року був проведений виховний захід «Козацька слава не вмре, не загине» (педагог-організатор Стогній М.В., керівник гуртка Грінченко О.М.). Члени гуртка «Полтавщина – козацький край» під керівництвом полковника Українського козацтва Грінченка Олександра Михайловича запропонували здійснити віртуальну мандрівку в історичне минуле України, дізнатися про козаків, про славну Січ Запорозьку, про те, чим займалися козаки,про їхні традиції та звички. Школярі підібрали відеоролики з цікавою інформацією з історією українського козацтва, а кульмінацією заходу було виконання козацьких пісень.

«Пам’ятаємо! Перемагаємо!»

Ми пишаємося тим, що народ нашої країни вніс вирішальний внесок у досягнення перемоги і спасіння людства від нацистського поневолення. Віддаємо належне тій величезній ролі, яку відіграв у розгромі фашизму. Багато десятків мільйонів людей віддали свої життя в ім’я досягнення Перемоги.

З метою гідного вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску у перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні було розроблено план заходів щодо відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни, згідно з яким з 04.05 по 08.05 працювали виставки: малюнків «Закликаю мир ясний і спокій, Як зіницю ока, берегти» (Кошова О.С.), тематичної літератури «Мужність і відвага крізь покоління» (Сягайло Т.Г.), фотографій «Кривава ціна миру» (Зайцев С.В.). 8 травня під час перерв лунали пісні воєнного періоду (Єзерський І.С.), учні віддали шану пам’яті про подвиг учасників Другої світової війни та учасників АТО під час мітингу-реквієму «Пам’ятаємо! Перемагаємо!» (Пензіна Н.М.), для учнів 5-9 класів було організовано перегляд документального фільму «Оборона Києва» з обговоренням (Єзерський І.С.).

Напередодні днів Пам’яті та Примирення учні 5 класу відвідали ветерана ІІ світової війни Хомякова Федора Яковича.

Ми пам’ятаємо, ми знаєм й бережем

Про ті події світлу пам’ять.

Ми встанем на коліна ще і ще

Перед всіма живими, Ветерани!

ЗАХИСТ КРАЄЗНАВЧО-ПОШУКОВИХ РОБІТ

З метою вивчення історії рідного краю, міста, підвищення національної свідомості щороку класні колективи залучаються до краєзнавчо-пошукової роботи. У цьому році робота проводилася у таких нарямках:

1-4 класи – гра-подорож «Полтавочка»:

1 клас – «Моя родина»;

2 клас – «Моя родина»;

3 клас – «Нашому роду нема переводу»;

4 клас – «Моя земля – земля моїх батьків».

5-9 класи – експедиція «Моя Батьківщина – Україна»:

5 клас – «Живи, земле!»;

6 клас – «Географія рідного краю»;

7 клас – «Рідного слова краса і співучість»;

8 клас – «Живи і возрадуйся, роде наш красний»;

9, 9-Д класи – «Із батьківської криниці».

28 квітня відбувся творчий захист робіт на загальношкільному заході «Благословенний рідний край». Варто відзначити високий естетичний рівень оформлення усіх поданих робіт, змістовний та глибокий аналіз пошукових матеріалів, доцільне використання міжпредметних зв’язків, вдалу презентацію робіт.