Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 19.12.2018, 04:51

Пілотні проекти

У школі впроваджуються пілотні проекти:

1. «Збережемо здоров’я». Мета проекту: створення організаційних, методичних передумов для розв’язання проблеми зміцнення й збереження здоров’я учнів школи, проведення моніторингу стану здоров’я учнів, виховання культури здоров’я, формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя, залучення учнів до участі у шкільних заходах з пропаганди здорового способу життя, впровадження здоров’язберігаючих технологій.

2. Екологічний «Природа – наш дім». Мета проекту: формування екологічної культури учнів, залучення учнів до участі у природоохоронних акціях, формування здатності гармонійно співіснувати з природою, виховання любові до природи рідного краю та рідного міста, проведення екологічних акцій, виховних заходів екологічного напрямку.

3.  Соціальний «Повір у себе». Мета: створення умов для навчання та виховання учнів з особливим потребами, розробка системи комплексних заходів для реабілітації фізичного, психічного, морального здоров’я учнів школи, допомога батькам у вихованні дітей з особливими потребами, залучення дітей з інвалідністю до участі у міських, шкільних заходах, створення умов для реалізації та розвитку творчих здібностей дітей, які навчаються вдома, розробка та реалізація системи заходів соціального захисту дітей з особливими потребами.

4. Краєзнавчо-пошуковий «Історія мого роду і народу». Мета: виховання патріотизму в учнів школи, вивчення історії свого роду, зокрема дослідження родовідних дерев кожного учня школи. Узагальнення кращих сімейних традицій (створення буклетів, фотовиставок, збірок), проведення родинних, народознавчих свят.

5. Робота в рамках «Сім’я  і школа». Батьківський клуб «Діалог». Мета: вивчення сімей учнів, їхнього виховного потенціалу, залучення батьків до участі в освітньому процесі школи, формування педагогічної культури сім’ї, допомога батькам у вихованні дітей, розробка та реалізація системи заходів щодо психолого-педагогічної освіти батьків.

«  Грудень 2018  »