Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 18.08.2018, 07:45

У вінок пам'яті Василя Симоненка

У вінку пам’яті В. Симоненка органічно влився відкритий урок ЛРК «Василь Симоненко. На світі безліч таких, як я, але я, їй-богу, один», який проходив 28 вересня. На ньому семикласники  ознайомилися з мотивами лірики поета-земляка, продемонстрували свої вміння декламувати напам’ять, аналізувати поетичні твори, театралізовано обігравати різні ситуації.

Поетичне слово В.А. Симоненка торкнулося струн кожної душі, зазирнуло в лабіринти кожного серця, воно звучало протягом усього уроку, влучно і яскраво: з вуст учителя, з вуст дітей, з вуст В.А. Симоненка (запис). Даний урок став іще одною сторінкою літературного проекту «Імена Полтавщини. Василь Симоненко».

З нагоди 80-річчя від Дня народження В.А.Симоненка учнями 6-7 класів  на чолі з класними керівниками було створено класний куточок «Я для тебе горів, український народе». У куточку вшанування пам’яті нашого земляка представлено:

• портрет В.А.Симоненка;
  • буклет «У Симоненковім краю»;
  • календар на 2015 рік із фото земляка;
  • аудіозбірка пісень, слова яких належать В.А.Симоненку;
  • аудіозбірка поезій, прочитаних автором за життя;
  • фото пам’ятника В.Симоненка у м. Черкаси;
  • малюнок Ольги Кочубей (учениця 7 класу) «Образ України у творчості В.А.Симоненка».

Учителями-філологами були проведені навчальні диктанти серед учнів 5-9 класів за матеріалами біографії В.А.Симоненка «Лицар на білому коні» в українській літературі».

Члени  шкільного гуртка «Натхнення» презентували творчий проект «Симоненко терапія», метою якого було забезпечити стабілізуючий вплив на емоційно-чуттєву сферу дитини через  комплексне поєднання Симоненкового поетичного слова, музики, кольору, піску.

В з’язку з оголошенням 2015 року Роком українського поета Василя Симоненка учителі-філологи в рамках Тижня мов і літератур провели ряд заходів, який тривав з 11.03.2015 – 20.03.2015:

• Виставка літератури «Симоненко з нами».
  • Акція «І голос твій нам душі окриля».
  • Акція «Творчі справи для Симоненкової слави» (конкурс малюнків та дитячих робіт за творчістю Симоненка).
  • Радіолінійка «У вінок памяті В.Симоненка».
  • Інформаційна хвилинка «У Симоненнковім краю».
  • Тематичний мовно-літературний експрес.
  • Презентація проекту «Відлига. Василь Симоненко».
  • Інтегрований урок з української мови й літератури у 7 класі «Усний твір-опис процесу праці за власним спостереженням у художньому стилі. Поезії В.А.Симоненка. «Смачний урок з ароматом Батьківщини».
  •  Презентація буктрейлеру «Я воскрес, щоб із вами жити».
  • Хвилина спілкування з поетом «І голос Ваш я чую крізь роки…»

Фотовиставка робіт гуртківців «Кругозір»

«  Серпень 2018  »