Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 13.12.2019, 16:49

Традиції школи

У гарному настрої, з позитивними емоціями розпочинають новий навчальний рік педагоги та учні школи на Святі Першого дзвоника. Піднесена, урочиста атмосфера відчувається у кожному класі, особливо на першому уроці, який традиційно проводить класний керівник для своїх вихованців.

Для реалізації проекту «Бережи здоров'я» на початку І семестру учасники освітнього процесу проводять День здоров'я – день, присвячений активному та здоровому способу життя. У веселих змаганнях беруть участь хлопці та дівчата з першого по дев'яті класи.

Щороку  23 вересня ми відзначаємо День нашого рідного міста. Для нас – це особливий день, адже водночас ми не тільки святкуємо, а й вшановуємо пам'ять тих, хто віддав своє життя задля визволення Полтави від нацистських загарбників.

Жовтень починається особливим днем для всієї школи. День вчителя завжди є неповторним для тих, хто пов'язав своє життя з цією благородною професією. Тому цей день завжди проходить у нашій школі по-особливому. Із самого ранку в класах панує особлива святкова атмосфера, в коридорах гамірно, всі посміхаються, всі святково вдягнуті, у всіх чудовий настрій.

Протягом жовтня організовується проведення низки тематичних заходів, присвячених Дню захисника України, Дню українського козацтва, а саме: виховні години, Уроки мужності, лекції, бесіди, зустрічі з ветеранами та військовослужбовцями, виставки художньої та документальної літератури, спортивні змагання.

З метою популяризації національних традицій українського народу восени проходить шкільний ярмарок, де здобувачі освіти мають  змогу познайомитися з традицією ярмаркування українського народу.

Щороку проводяться місячники та тижні правових знань, акція «16 днів проти насильства». Різноманітні форми проведення заходів сприяють якнайкращому засвоєнню правових знань.

Цікаві конкурси, вікторини, брейн-ринги, виховні заходи, виставки малюнків, класних тематичних газет – неповний перелік подій Дня української писемності (9 листопада), який завжди проходить змістовно і надзвичайно подобається дітям.

Так як багато здобувачів освіти нашої школи мають статус дитини з інвалідністю, заходам до Міжнародного Дня осіб з інвалідністю відводиться особлива роль. Традиційно проводиться благодійний ранок «Разом ми зможемо все», який супроводжують виставки малюнків дітей з особливими освітніми потребами та робіт декоративно-ужиткового мистецтва. Захід наскрізною ниткою пронизує почуття віри і надії у сили дітей, їх гарне майбутнє.

Свято «На радість нашим дітям Миколай іде по світу» знайомить учнів з традиціями, віруваннями українського народу, а вдало підібрані художні номери захоплюють всіх присутніх у світ музики, пісні, танцю.

У передноворічну атмосферу казки переносять новорічні ранки для учнів початкової школи «З передзвоном на поріг вже ступає Новий рік» та для учнів середньої ланки «Новорічний серпантин».

З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та  нагоди відзначення Дня Соборності України організовується та проводиться ряд заходів.

15 лютого у всіх класах проходять виховні години, присвячені незабутнім і трагічним подіям Афганістану. Класні керівники розповідають учням про воїнів-ветеранів, демонструють їм документальні фільми про події тих часів, а також влаштовують зустрічі з очевидцями тих подій.

Велика увага в школі приділяється збереженню здоров'я учасників освітнього процесу і пропаганді здорового способу життя, тому постійно проводяться заходи, акції, флешмоби «Шкідливим звичкам – НІ!», «Бути здоровим – це модно».

У березні проводяться заходи з нагоди відзначення Дня народження Т.Г.Шевченка: літературно-музичні вітальні, музично-тематичні вечори «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття». Також, 27 березня традиційно відбувається захід, присвячений Дню театру.

У квітні в школі проходять такі заходи:

• День відкритих дверей;
  • спортивні змагання «Вище, швидше, сильніше!»;
  • День пам'яті Чорнобильської трагедії;
  • виставка малюнків «Великоднє диво»;
  • екологічна акція «Чисте довкілля».

Останній місяць навчання надзвичайно насичений святами і заходами. Кожного року в школі реалізується проект «Пам'ятаємо минуле заради майбутнього», проводиться загальношкільний фестиваль дитячої творчості «Веселковий розмай». Закінчується місяць святами «Прощавай, початкова школа», «Останній дзвоник» і випускним вечором.

Ми сподіваємося, що знання та вміння, які отримують учні у стінах рідної школи, стануть для них надійною опорою Нехай кожен знайде свою дорогу в житті, адже саме від молоді залежить, якою буде Україна завтра.

«  Грудень 2019  »